RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 087129 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 087129 23 Inch Door Gasket Rubberized for Electrolux Refrigeration
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 087129 |
| Manufacturer Part # | 087129 |
| Height | 2" |
| Width | 23.6" |
| Depth | 28.5" |
| Weight | 2.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 087129 Door Gasket 626x1467 Mm
