RestaurantSupply.com is your trusted source for American Dish Service buffet and display systems and accessories.
- Authorized American Dish Service dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Dish Service 087-6119 buffet and display systems and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Dish Service 087-6119 22 Inch Door 3ds Electric Storage Stainless Steel with Strip
| Manufacturer | American Dish Service |
|---|---|
| Model Number | 087-6119 |
| Manufacturer Part # | 087-6119 |
| Height | 2" |
| Width | 22" |
| Depth | 26" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Dish Service 087-6119 Door 3ds 3 Door Up W/ Strip