RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 086873 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 086873 3.3 Inch Bracket Assy Tdb/7 20 Metal для оборудования
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 086873 |
| Manufacturer Part # | 086873 |
| Height | 1" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 3.6" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 086873 Bracket Assy Tdb/7 20