Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor aftermarket impact doors.
- Engineered to match existing Cres Cor units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Cres Cor 0861256 impact doors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 0861256 22 Inch Door Gasket Dart Mount Compression Rubber Gray
| Fits with Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0861256 |
| Manufacturer Part # | 0861256 |
| Height | 1.75" |
| Width | 23" |
| Depth | 31" |
| Weight | 4.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0861256 Door Gasket, Gray Dart Mount Compression Gasket, Door Gasket 22" X 54-7/8", Top 1-5/16" Base 1-5/16" High 7/8", Not Magnetic., Cres-cor
