Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor aftermarket impact doors.
- Engineered to match existing Cres Cor units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Cres Cor 0861245K impact doors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 0861245K 22 Inch Half Door Gasket Kit Durability Food Safe
| Fits with Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0861245K |
| Manufacturer Part # | 0861245K |
| Height | 2" |
| Width | 22.5" |
| Depth | 32.5" |
| Weight | 8.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0861245K Half Door Gasket Kit 21-3/8" X 29-1/8", Crescor
