RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0861238K commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 0861238K 8.6 Inch OEM Gasket Replacement Kit for EB150 Models
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0861238K |
| Manufacturer Part # | 0861238K |
| Height | 2.85" |
| Width | 8.6" |
| Depth | 9.25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0861238K Gasket Replacement Kit Eb150 H137s96bc
