- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cres Cor 0861229K 29 Inch Gasket Replacement Kit to Fit Cres Cor H137s B H137ws B
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0861229K |
| Manufacturer Part # | 0861229K |
| Height | 1" |
| Width | 29" |
| Depth | 33" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0861229K Gasket Repl. Kit H137s B H137ws B
