RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor ice machine parts and accessories.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0861-293-K ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 0861-293-K 26 Inch Gasket Replacement Kit for Cres Cor Equipment
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0861-293-K |
| Manufacturer Part # | 0861-293-K |
| Height | 2" |
| Width | 26" |
| Depth | 29" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0861-293-K Gasket Replacement Kit H137s273d
