RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0861-270-K cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 0861-270-K 6 Inch Gasket Replacement Kit Food Safe Rubber
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0861-270-K |
| Manufacturer Part # | 0861-270-K |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0861-270-K Gasket Repl Kit 500chssd