Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor aftermarket impact doors.
- Engineered to match existing Cres Cor units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Cres Cor 0861 258 K impact doors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 0861 258 K 22 Inch Dart Mount Gasket Door for Cres Cor Cabinets
| Fits with Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0861 258 K |
| Manufacturer Part # | 0861 258 K |
| Height | 2" |
| Width | 22.5" |
| Depth | 57" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0861 258 K Door Gasket 55 1/4" X 18 1/2", Dart Mount Gasket., Cres-cor Proof/hot Cabinet 120ph 130ph
