RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor impact doors.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0861-185-K impact doors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 0861-185-K 12 Inch Silicone Door Gasket with Screws
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0861-185-K |
| Manufacturer Part # | 0861-185-K |
| Height | 2" |
| Width | 12" |
| Depth | 13" |
| Weight | 1.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0861-185-K Silicone Door Gasket, 28-1/2" X 24-1/2" With Screws, Cres-cor
