RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0861-077 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 0861-077 24-5/8 Inch Compression Door Gasket Kit with Corners
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0861-077 |
| Manufacturer Part # | 0861-077 |
| Height | 3" |
| Width | 7" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0861-077 Compression Door Gasket Kit, 2pc # 32-1211 Gasket 24-5/8" Long, 2pc # 32-1211 Gasket 26-1/4" Long, 4pc # 32-1221 Corners, 20 Ea. #8 X 3/8" Pan Head Phil Sheet Metal Screws, Cres-cor Series H339 309 2339 Cxo- ( 500 750 )
