Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Cres Cor units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Cres Cor 0857134 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 0857134 1.9 Inch Solid State Relay Mavrik Electronic Switching
| Fits with Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0857134 |
| Manufacturer Part # | 0857134 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 2.55" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0857134 Relay Solid State
