Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor aftermarket commercial refrigeration parts and accessories.
- Engineered to match existing Cres Cor units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Cres Cor 0857103 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 0857103 2 Inch Relay Blower Electric SPDT 125V/3A 250V/1.5A
| Fits with Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0857103 |
| Manufacturer Part # | 0857103 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0857103 Relay - Blower Spdt, 125v/3a 250v/1.5a Coil 208/240v 50/60hz, Crescor
