RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0857100 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 0857100 DPDT Relay 120V 20A Metal Contact OEM for Automation
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0857100 |
| Manufacturer Part # | 0857100 |
| Height | 1.4" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 2.15" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0857100 Relay Dpdt 120v 20a
