RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0857026 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 0857026 3.7 Inch Electric Contactor Heater 50 Amp Res 40 Amp Ind
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0857026 |
| Manufacturer Part # | 0857026 |
| Height | 2.65" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 4.1" |
| Weight | 1.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0857026 Contactor Heater 50a. Res 40amp Ind
