RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0856018 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 0856018 2.6 Inch Electric Valve Solenoid 240v 1/8fpt
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0856018 |
| Manufacturer Part # | 0856018 |
| Height | 1.7" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 3.2" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0856018 Valve Solenoid 240v 1/8fpt
