RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0854046 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 0854046 Relay Current OEM Stainless Steel for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0854046 |
| Manufacturer Part # | 0854046 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 1.55" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0854046 Relay Current 0854 040 (repl Only)
