RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Thermometer thermometers.
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer -085213 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Thermometer -085213 0.5 Inch Washer Plastic for Taylor Thermometer Draw Switch
| Manufacturer | Taylor Thermometer |
|---|---|
| Model Number | -085213 |
| Manufacturer Part # | -085213 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Thermometer -085213 Washer Plastic For Draw Switch
