RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland aftermarket commercial refrigeration parts and accessories.
- Engineered to match existing Cleveland units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Cleveland 08515 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland 08515 1/2 Inch Id Silicone Tubing Braided Reinforced 5/32 Inch Wall
| Fits with Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 08515 |
| Manufacturer Part # | 08515 |
| Height | 12" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 08515 1/2" Id X 13/16" Od, 1/2" Id X .800 Od X 5/32" Wall Braided Reinforced Silicone, Tubing, Hose Clamp A1985 Q-357 # 851056, Cleveland 10 Pan Unit Water Fill Lines
