- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland 08515 1/2 Inch Hose Reinforced for Fluid Transfer
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 08515 |
| Manufacturer Part # | 08515 |
| Height | 2.2" |
| Width | 15.75" |
| Depth | 18.5" |
| Weight | 0.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 08515 Hose 1/2 Inid Reinforced
