RestaurantSupply.com is your trusted source for American Dish Service buffet and display systems and accessories.
- Authorized American Dish Service dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Dish Service 085-6160 buffet and display systems and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Dish Service 085-6160 7 Inch Screen Drain Secondary L Se Stainless Steel
| Manufacturer | American Dish Service |
|---|---|
| Model Number | 085-6160 |
| Manufacturer Part # | 085-6160 |
| Height | 6.65" |
| Width | 7.6" |
| Depth | 17.25" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Dish Service 085-6160 Screen Drain Secondary L Se