RestaurantSupply.com is your trusted source for Market Forge cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 084900 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 084900 3.8 Inch Valve Ball Brass with 1/4 Inch Threaded Port
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 084900 |
| Manufacturer Part # | 084900 |
| Height | 1.15" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 084900 Valve Ball Brass 1/4 Tp S
