FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 084809201K commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 084809201K 5.9 Inch Stainless Steel Thermostat Kit for Hot Dry
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 084809201K |
| Manufacturer Part # | 084809201K |
| Height | 2.4" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 8.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 084809201K Thermostat Kit "hold" For Hot Dry
