RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor cart replacement parts and accessories.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0848079 cart replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 0848079 1 Inch High Limit Thermostat Stainless Steel Commercial
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0848079 |
| Manufacturer Part # | 0848079 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0848079 Spst 550f Hi Limit Tstat
