RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0848-077 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 0848-077 2.75 Inch Thermostat Hi Limit SPST 500F - OEM
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0848-077 |
| Manufacturer Part # | 0848-077 |
| Height | 1.55" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 3.65" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0848-077 Thermostat Hi Limit Spst 500f
