RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0840036 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 0840036 3.65 Inch Twistlock Plug Electric - Reliable Power Connection
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0840036 |
| Manufacturer Part # | 0840036 |
| Height | 2.75" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 7.35" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0840036 125v Twistlock Plug 20a
