RestaurantSupply.com is your trusted source for American Dish Service buffet and display systems and accessories.
- Authorized American Dish Service dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Dish Service 084-6622 buffet and display systems and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Dish Service 084-6622 1.25 Inch Vinyl Cover Chain for Food Equipment
| Manufacturer | American Dish Service |
|---|---|
| Model Number | 084-6622 |
| Manufacturer Part # | 084-6622 |
| Height | 0.6" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 7.8" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Dish Service 084-6622 Cover Chain Vinyl For 3 D S
