RestaurantSupply.com is your trusted source for Market Forge cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 082702 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 082702 .25 Inch Bearing Flanged for Food Machinery
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 082702 |
| Manufacturer Part # | 082702 |
| Height | 1.1" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 3.6" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 082702 Bearing Flanged .25x.38