RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 08233509 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 08233509 9 Inch Crumb Basket with Ergonomic Handle Commercial Cooking
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 08233509 |
| Manufacturer Part # | 08233509 |
| Height | 5.7" |
| Width | 9.55" |
| Depth | 15.05" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 08233509 Crumb Basket W/a Ljs Uf F