RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 082005801 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 082005801 4.05 Inch Lamp Lens Heat-Resistant Plastic - OEM
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 082005801 |
| Manufacturer Part # | 082005801 |
| Height | 1.3" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 5.05" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 082005801 Lens For Lamp Housing
