Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket fruit cutters and vegetable cutters.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 081656-002PK fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 081656-002PK Bearing Pk/2 for Hobart Equipment Repair
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 081656-002PK |
| Manufacturer Part # | 081656-002PK |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 081656-002PK Bearing Pk/2
