- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cres Cor 0811300K 8.75 Inch Electric Heater Kit 2000 W for Foodservice
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0811300K |
| Manufacturer Part # | 0811300K |
| Height | 1.3" |
| Width | 8.75" |
| Depth | 31" |
| Weight | 1.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0811300K U Heater Kit 2000 W 208 Volt