RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0811285 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 0811285 10 Inch Electric Element Stainless Steel Reservoir with Fittings
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0811285 |
| Manufacturer Part # | 0811285 |
| Height | 1" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 0.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0811285 Element 120v Reservoir, Element 9-3/8" X 9-3/4" With Fittings., Crescor
