RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0811245 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 0811245 3.8 Inch Electric Heater U 1500W Stainless Steel
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0811245 |
| Manufacturer Part # | 0811245 |
| Height | 2.45" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 14.9" |
| Weight | 0.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0811245 Heater U 1500w 208v
