RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 08110741 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 08110741 6.7 Inch Electric OEM Heating Element With Hardware
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 08110741 |
| Manufacturer Part # | 08110741 |
| Height | 3.3" |
| Width | 6.7" |
| Depth | 22.15" |
| Weight | 0.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 08110741 With Hardware
