RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor banquet cabinets.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0811 244 banquet cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 0811 244 Heating Element 15 Inch Electric OEM Stainless Steel Fittings
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0811 244 |
| Manufacturer Part # | 0811 244 |
| Height | 3.85" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 14.9" |
| Weight | 0.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0811 244 Element 120v 1500w, 15" X 2-1/8" X 4"h With Fittings., Crescor Banquet Warming Cabinet Eb-150, Heated Cabinet H161fua11cm H161fua11cmcan
