RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0811-214-01 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 0811-214-01 3.6 Inch Electric U Shape Heating Element Stainless Steel
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0811-214-01 |
| Manufacturer Part # | 0811-214-01 |
| Height | 0.05" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 11" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0811-214-01 Element U Shape 120v 750w
