RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0811-066-K cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 0811-066-K 10 Inch Electric Heater Kit for Foodservice
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0811-066-K |
| Manufacturer Part # | 0811-066-K |
| Height | 1.4" |
| Width | 10.2" |
| Depth | 18.2" |
| Weight | 3.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0811-066-K Heater Kit 120v 300w 18" X 10"
