- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Frymaster 08103745 1.9 Inch Snapfast Coupler B5 3/4 Inch Stainless Steel
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 08103745 |
| Manufacturer Part # | 08103745 |
| Height | 1.85" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 3.65" |
| Weight | 0.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 08103745 Coupler Snapfast 3/4 B5 33 2/3