RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 081003903 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 081003903 10' Length Electric Power Cord for Commercial Use
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 081003903 |
| Manufacturer Part # | 081003903 |
| Height | 1.9" |
| Width | 9.85" |
| Depth | 12.05" |
| Weight | 1.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 081003903 Cord 15a 250v Str. Plug 10'
