RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0810029 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 0810029 10 Inch Power Cord OEM for Commercial Appliances
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0810029 |
| Manufacturer Part # | 0810029 |
| Height | 1.75" |
| Width | 10.2" |
| Depth | 12.35" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0810029 Power Cord