Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Cres Cor units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Cres Cor 0808 113 K cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 0808 113 K Switch Kit Amber Light 20 Amp 120 Volt
| Fits with Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0808 113 K |
| Manufacturer Part # | 0808 113 K |
| Height | 2.05" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 6.05" |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0808 113 K Switch Kit Amber Light 20a 120v
