RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 08074815 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 08074815 4 Inch gas Sensor for Fryers - OEM Components
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 08074815 |
| Manufacturer Part # | 08074815 |
| Height | 3.6" |
| Width | 4" |
| Depth | 9.95" |
| Weight | 0.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 08074815 Sensor Gas Lov Oil 120v
