RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 08062L coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 08062L 15.5 Inch Handle Spare Part Stainless Steel for Grindmaster
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 08062L |
| Manufacturer Part # | 08062L |
| Height | 3" |
| Width | 15.5" |
| Depth | 17" |
| Weight | 3.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 08062L Handle Main Sg1lf/lg Spare Par
