RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor ice machine parts and accessories.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0806011 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 0806011 0.85 Inch Clamp for Thermostat Bulb Heavy Duty Corrosion Resistant
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0806011 |
| Manufacturer Part # | 0806011 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0806011 Clamp For Thrmostat Bulb
