RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Thermometer thermometers.
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer 080595 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Thermometer 080595 31 Inch Release Sheet Pack of 9 for Frozen Desserts
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 080595 |
| Manufacturer Part # | 080595 |
| Height | 0.01" |
| Width | 31.56" |
| Depth | 22.25" |
| Weight | 1.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 080595 Release Sheets Pack Of 9 Weight 1.0lb
