FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cornelius 08034TE 30 Inch OEM Kit Adapter for Ed200 Ed250 Modules
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 08034TE |
| Manufacturer Part # | 08034TE |
| Height | 4" |
| Width | 30" |
| Depth | 33" |
| Weight | 23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 08034TE Kit Adapter Ed200/250 Var Mult