RestaurantSupply.com is your trusted source for Glastender janitorial sinks.
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 08000077 janitorial sinks
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender 08000077 Coil Evaporator 4 Inch Stainless Steel OEM Cooling Component
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 08000077 |
| Manufacturer Part # | 08000077 |
| Height | 2" |
| Width | 4" |
| Depth | 38.5" |
| Weight | 4.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 08000077 Coil Evaporator
