RestaurantSupply.com is your trusted source for Glastender commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 08000076 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender 08000076 11 Inch Coil Condenser with Corrosion Resistant Metals
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 08000076 |
| Manufacturer Part # | 08000076 |
| Height | 6" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 7.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 08000076 Coil Condenser 10 X 8
